Herbert Bartik *
(Mühldorf 1921-2002 Wien) Pomona, monogrammiert (ligiert): H B, Tempera auf Holz, ca. 20,5 x 20,5 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
17.09.2024 - 15:29
- Vyvolávací cena:
Herbert Bartik *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 17.09.2024 - 15:29 |
Místo konání aukce: | Linz |
Všeobecné informace
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena: