Giuseppe Amadio *
(Todi 1944 geb.)
Bibba, rückseitig signiert und betitelt, Acryl auf geformter Leinwand, 100 x 100 cm
Provenienz:
Europäische Privatsammlung
Expert: Alessandro Rizzi
Alessandro Rizzi
+39-02-303 52 41
alessandro.rizzi@dorotheum.it
18.09.2024 - 14:15
EUR 1.200,- do EUR 1.800,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Giuseppe Amadio *
(Todi 1944 geb.)
Provenienz:
Europäische Privatsammlung
Expert: Alessandro Rizzi
Alessandro Rizzi
+39-02-303 52 41
alessandro.rizzi@dorotheum.it
Aukce: | Moderní umění a současné umění |
Datum: | 18.09.2024 - 14:15 |
Prohlídka: | 12.09. - 18.09.2024 |
Všeobecné informace
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.800,-