Maurizio Barbato *
(Brasilien 1964 geb.)
Amazon Landcamp, signiert, Öl auf Leinwand, 60 x 90 cm
Provenienz:
Privatsammlung, Barcelona - dirket vom Künstler
Expert: Mag. Patricia Pálffy
Mag. Patricia Pálffy
+43-1-515 60-386
patricia.palffy@dorotheum.at
18.09.2024 - 14:42
EUR 4.000,- do EUR 5.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-
Maurizio Barbato *
(Brasilien 1964 geb.)
Provenienz:
Expert: Mag. Patricia Pálffy
Mag. Patricia Pálffy
+43-1-515 60-386
patricia.palffy@dorotheum.at
Aukce: | Moderní umění a současné umění |
Datum: | 18.09.2024 - 14:42 |
Prohlídka: | 12.09. - 18.09.2024 |
Všeobecné informace
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 900,- do EUR 1.200,-