Jan Slaviček *
(Prag 1900-1970)
Stillleben, signiert J. Slaviček, Öl auf Sperrholz, 45,5 x 55 cm, gerahmt
Provenienz:
Privatsammlung, Deutschland
Expert: Mag. Patricia Pálffy
Mag. Patricia Pálffy
+43-1-515 60-386
patricia.palffy@dorotheum.at
18.09.2024 - 14:55
EUR 3.000,- do EUR 5.500,-
- Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-
Jan Slaviček *
(Prag 1900-1970)
Provenienz:
Privatsammlung, Deutschland
Expert: Mag. Patricia Pálffy
Mag. Patricia Pálffy
+43-1-515 60-386
patricia.palffy@dorotheum.at
Aukce: | Moderní umění a současné umění |
Datum: | 18.09.2024 - 14:55 |
Prohlídka: | 12.09. - 18.09.2024 |
Všeobecné informace