DAMIANI Anhänger an Ankerhalskette
Weißgold 750 tlw. rosé vergoldet, zwei Brillanten, variable Länge ca. 42 cm und 50 cm, 7,8 g Pre-ownedøg8
17.09.2024 - 15:01
- Cena:
EUR 690,-
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitKlenoty | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 17.09.2024 - 15:01 |