Čís. položky 301-508567/0008

DAMIANI Anhänger an Ankerhalskette

Weißgold 750 tlw. rosé vergoldet, zwei Brillanten, variable Länge ca. 42 cm und 50 cm, 7,8 g Pre-ownedøg8

17.09.2024 - 15:01

Cena:
EUR 690,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Klenoty
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 17.09.2024 - 15:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online