Altschliffbrillant-Ring ca. 0,50 ct
Gold 585, Ringschiene innen graviert und datiert Graz 1984RW 56, 8,7 g øG9
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
gerhard.haselwander@dorotheum.at
07.10.2024 - 15:04
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Šperky, umění a starožitnosti |
Datum: | 07.10.2024 - 15:04 |
Místo konání aukce: | Graz |