Walder Papst
(geb. 1897 St. Leonhard/Marburg, tätig als Maler in Graz) Straße ins Dorf, handsigniert W. Papst, Öl auf Faserplatte, Bildausschnitt 28,5 x 37 cm, gerahmt, verschmutzt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
07.10.2024 - 15:17
- Vyvolávací cena:
Walder Papst
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Šperky, umění a starožitnosti |
Datum: | 07.10.2024 - 15:17 |
Místo konání aukce: | Graz |