Johannes Andersen
(Dänemark geb. 1882) Helgenaes Lund, Stavangerfjord Norwegen, signiert J. Andersen, Öl auf Leinwand, 53 x 79 cm, gerahmt,
23.09.2024 - 10:25
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Johannes Andersen
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 23.09.2024 - 10:25 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |