Franz von Zülow *
(Wien 1883-1963), zugeschrieben, Landgut mit Turm, rückseitig bezeichnet "Von meinem Bruder Franz von Zülow gemalt, Marie von Zülow", Aquarell auf Papier, ca. 27,5 x 39,5 cm, verglast, gerahmt
23.09.2024 - 10:35
- Vyvolávací cena:
Franz von Zülow *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 23.09.2024 - 10:35 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Všeobecné informace
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 5.000,- do EUR 7.000,- -
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,- -
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 5.000,-