Brillantarmkette zus.0,28 ct
Gold/Weißgold 585, Steingewicht graviert, Brillanten in Weißgold gefasst, Länge ca.19,5 cm, Karabinerverschluss, 21,6 g øg21
25.09.2024 - 10:30
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Brillantarmkette zus.0,28 ct
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 25.09.2024 - 10:30 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |