Wilhelm Loisel
(Radsberg b. Klgft.1914-2005) "Blick in die Koschuta", signiert W Loisel, datiert 77, Aquarell auf Papier, auf Karton fixiert, Aussschnitt 40 x 73 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
25.09.2024 - 10:47
- Vyvolávací cena:
Wilhelm Loisel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 25.09.2024 - 10:47 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |