Luigi Kasimir *
(Pettau 1881-1962 Wien) "Stift Melk", signiert Luigi Kasimir, Farbradierung, Stockgröße 29,5 x 28,5 cm, gerahmt, verglast, partiell stockfleckig
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
25.09.2024 - 10:55
- Vyvolávací cena:
EUR 85,-
Luigi Kasimir *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 25.09.2024 - 10:55 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Všeobecné informace
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: