Lisl Engels (Cech-Engels) *
(Mödling 1916-2006 Thalgauegg/Salzburg) "Blumenstück", signiert Lisl Engels, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 41 x 57 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
25.09.2024 - 10:48
- Vyvolávací cena:
Lisl Engels (Cech-Engels) *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 25.09.2024 - 10:48 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Všeobecné informace