Max Gangl *
(Mauthen/Kärnten 1946 geb.) "Landschaft", revers signiert, datiert 1977, Öl auf Leinwand,43 x 58,5 cm, gerahmt, Rahmen mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
25.09.2024 - 11:00
- Vyvolávací cena:
Max Gangl *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 25.09.2024 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Všeobecné informace