Meina Schellander *
(Klagenfurt 1946 geb.) Aus der XYZ Edition "X", Pigmentdruck auf Hahnemühle, Photo Rag Baryta, white, high-gloss, signiert Meina Schellander, datiert 2011, Ausschnitt 28 x 19 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
25.09.2024 - 11:02
- Vyvolávací cena:
Meina Schellander *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 25.09.2024 - 11:02 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Všeobecné informace