Aleksandar Visantini
(Jagodina 1958 geb.) "Vogueing", signiert, Mischtechnik auf Papier, Ausschnitt 58 x 40 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
25.09.2024 - 11:04
- Vyvolávací cena:
Aleksandar Visantini
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 25.09.2024 - 11:04 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Všeobecné informace
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.800,- -
Vyvolávací cena: