Arnold Clementschitsch *
(Villach 1887-1970) "Landschaft mit Kürbisfeld", um 1929, Öl auf Leinwand, 71 x 60 cm, gerahmt Provenienz: Arnold Clementschitsch, Volksschauspieler Georg Bucher, danach Privatsammlung Kärnten zzgl. Folgerechtszuschlag = EUR 421,33
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
25.09.2024 - 10:45
- Vyvolávací cena:
EUR 7.500,-
Arnold Clementschitsch *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 25.09.2024 - 10:45 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Všeobecné informace
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 3.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena: