Erwin Pendl
(Wien 1875-1945)
Der Burgring in Wien, Strassenbahnen, Fiaker und Staffage, signiert Erwin Pendl, Aquarell auf Papier, 30x 43 cm, Passep., gerahmt, (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
01.10.2024 - 17:02
EUR 2.000,- do EUR 3.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Erwin Pendl
(Wien 1875-1945)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Aukce: | Akvarely a miniatury |
Datum: | 01.10.2024 - 17:02 |
Všeobecné informace
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 800,-