Ernst Graner
(Werdau, Sachsen 1865-1943 Wien)
Portal der Peterskirche in Wien, signiert E. Graner, Aquarell auf Papier, 38 x 27,5 cm, gerahmt, (BH)
Expert: Mag. Barbara Hagerty
Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736
barbara.hagerty@dorotheum.at
01.10.2024 - 17:06
EUR 1.200,- do EUR 1.600,-
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Ernst Graner
Expert: Mag. Barbara Hagerty
Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736
barbara.hagerty@dorotheum.at
Aukce: | Akvarely a miniatury |
Datum: | 01.10.2024 - 17:06 |
Všeobecné informace
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.400,- -
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.600,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-