Friedrich Frank
(Frankenmarkt 1871-1945 Werfenweng)
Im Gebirge, Aquarell, Gouache auf Karton, 55 x 83 cm, gerahmt, (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
01.10.2024 - 17:20
EUR 600,- do EUR 1.000,-
- Vyvolávací cena:
Friedrich Frank
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Aukce: | Akvarely a miniatury |
Datum: | 01.10.2024 - 17:20 |
Všeobecné informace
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 500,- do EUR 800,- -
Vyvolávací cena: