Carl Franz Bauer
(Wien 1879-1954)
Galopprennen auf Schnee, signiert F. Bauer, Kohle, Aquarell, Deckweiß auf Papier,28 x 39 cm, gerahmt, (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
01.10.2024 - 17:24
EUR 1.600,- do EUR 2.600,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Carl Franz Bauer
(Wien 1879-1954)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Aukce: | Akvarely a miniatury |
Datum: | 01.10.2024 - 17:24 |
Všeobecné informace
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.500,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.800,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.600,-