Fritz Modrow
(Deutsch 1888-?) "Grindelwald mit Wetterhorn", signiert F Modrow, Öl auf Leinwand, 65 x 95,5 cm, gerahmt, Leinwand verschmutzt, Rahmen bestoßen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
07.11.2016 - 14:51
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Fritz Modrow
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.11.2016 - 14:51 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 24.10. - 04.11.2016 |