Brillant/Saphirdamenring
Weißgold 585, mit einem Altschliffbrillant ca. 0,40 ct, RW 53, 8,9 g øG8
Expert: Sabine Höller
Sabine Höller
+43-316-831 780
s.hoeller@dorotheum.at
07.11.2016 - 15:02
- Vyvolávací cena:
Brillant/Saphirdamenring
Expert: Sabine Höller
Sabine Höller
+43-316-831 780
s.hoeller@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.11.2016 - 15:02 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 24.10. - 04.11.2016 |