Brillantsolitär
Damenring, Weißgold 585, Altschliffbrillant ca. 1,50 ct RW 52, 2,4 g, Brillant mit Oberflächenmerkmal øG2
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
gerhard.haselwander@dorotheum.at
07.11.2016 - 15:14
- Dosažená cena: **
EUR 2.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Brillantsolitär
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.11.2016 - 15:14 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 24.10. - 04.11.2016 |