Marc Chagall *
(Witebsk 1887-1985 Saint Paul de Vence) Ohne Titel, Signaturstempel Marc Chagall, Edition Euro Art Lithographie in Farbe, Nr. 729von 5000 nummerierten Exemplaren, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
26.09.2016 - 15:07
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Marc Chagall *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 26.09.2016 - 15:07 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 12.09. - 22.09.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: