Damenring
, Gold 585, Altschliffdiamant ca.0,50 ct, Brillanten zus. ca.0,06 ct, Rubin ca.0,10 ct, 37,5 g, RW 59øG37
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
14.09.2016 - 15:14
- Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-
Damenring
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 14.09.2016 - 15:14 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 07.09. - 14.09.2016 |