Johann Fugger *
(Klagenfurt 1956-2014) "Ohne Titel", signiert, datiert 2012, Mischtechnik auf Leinen, 51 x 51 cm (GA 43)
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
14.09.2016 - 15:49
- Dosažená cena: **
EUR 90,-
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Johann Fugger *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 14.09.2016 - 15:49 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 07.09. - 14.09.2016 |