Johann Fugger *
(Klagenfurt 1956-2014) "Ohne Titel", signiert, datiert, Mischtechnik auf Leinen, 100 x 63 cm (GA 45)
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
14.09.2016 - 15:51
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Johann Fugger *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 14.09.2016 - 15:51 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 07.09. - 14.09.2016 |