Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) "Frühling", signiert Gottfried Kumpf, Farblithografie, mit EA beschriftet, 40 x 55 cm, gerahmt, verglast, am unteren Blattrand partiell fleckig
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
14.09.2016 - 16:11
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 14.09.2016 - 16:11 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 07.09. - 14.09.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 900,-