Paul Flora *
(Glurns 1922-2009 Innsbruck) Druckgrafik, "Das Denkmal", handsigniert Flora, 41 x 53,5 cm, gerahmt, verglast, Blatt partiell leicht Stockfleckig
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
14.09.2016 - 16:15
- Dosažená cena: **
EUR 110,-
- Vyvolávací cena:
Paul Flora *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 14.09.2016 - 16:15 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 07.09. - 14.09.2016 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.200,- -
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 2.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-