Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) "Frühsommer im Burgenland", signiert Kumpf, datiert 77, die Nr.41/300, 64 x 49,5 cm, Farblithografie, ohne Rahmen, an den Rändern beschädigt, Oberflächenmängel, partiell fleckig, Knickstellen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
14.09.2016 - 16:30
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 14.09.2016 - 16:30 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 07.09. - 14.09.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 900,- -
Vyvolávací cena: