Saphirbrosche
Weißgold 585, besetzt mit Altschliffbrillanten, zus. ca. 0,40 ct, und Diamantrauten, 5,1 gøG5
Expert: Sabine Höller
Sabine Höller
+43-316-831 780
s.hoeller@dorotheum.at
28.09.2016 - 15:06
- Vyvolávací cena:
Saphirbrosche
Expert: Sabine Höller
Sabine Höller
+43-316-831 780
s.hoeller@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 28.09.2016 - 15:06 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 22.09. - 28.09.2016 |