Brillantrautenring, um 1900
Gold ca. 580, Rauten in Silberfassungen, RW 54, 2,6 g, österr. Amtspunze Fuchskopf, 1872-1922
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
28.09.2016 - 15:18
- Dosažená cena: **
EUR 130,-
- Vyvolávací cena:
Brillantrautenring, um 1900
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 28.09.2016 - 15:18 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 22.09. - 28.09.2016 |