Maler des 19. Jh.
"Madonna", Öl auf Leinwand, ca. 45 x 37 cm, beschädigt, vergoldeter Holzrahmen, beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
28.09.2016 - 15:37
- Vyvolávací cena:
Maler des 19. Jh.
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 28.09.2016 - 15:37 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 22.09. - 28.09.2016 |