Künstler 20. Jhdt.
Schloß Orth (?), signiert Martini, Öl auf Holz, 15,5 x 32 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt, (Wi)
Expert: Mag. Susanne Winter
Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375
susanne.winter@dorotheum.at
28.09.2016 - 15:45
- Vyvolávací cena:
Künstler 20. Jhdt.
Expert: Mag. Susanne Winter
Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375
susanne.winter@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 28.09.2016 - 15:45 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 22.09. - 28.09.2016 |