Ernst Schrom *
(Wien 1902-1969) "Pegasus", rechts unten monogrammiert ES, Aquarell/ Tuschzeichnung auf Papier, ca. 19 x 17 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
28.09.2016 - 15:47
- Vyvolávací cena:
Ernst Schrom *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 28.09.2016 - 15:47 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 22.09. - 28.09.2016 |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 410,- -
Cena:
EUR 410,-