Maler des 19. Jh.
"Blumenstrauß in Vase", links unten bezeichnet C. Stoitzner, Öl auf Karton, ca. 30 x 26 cm, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
28.09.2016 - 16:07
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Maler des 19. Jh.
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 28.09.2016 - 16:07 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 22.09. - 28.09.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Garibaldimuster Armkette
- Leonor Fini *
- Laternenuhr "Bury",