Hans Franta *
(Linz 1893-1982) 2 Bilder, u. a. "S. Franciscus", unten signiert Hans Franta, Holzschnitte, Blattgrößen ca. 17 x 11 cm und ca. 16 x 11 cm, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
28.09.2016 - 16:25
- Vyvolávací cena:
Hans Franta *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 28.09.2016 - 16:25 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 22.09. - 28.09.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,-