Max Jensen
(Berlin 1879-1907) Marinestück, signiert M. Jensen, Öl auf Leinwand, 55,5 x 68,5 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
09.09.2016 - 15:21
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Max Jensen
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 09.09.2016 - 15:21 |
Prohlídka: | 03.09. - 09.09.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-