Piaget-Damenring
Gold 750, Brillanten zus. ca.0,35 ct, RW 51, 14,9 g, TragespurenøG15
19.09.2016 - 17:21
- Dosažená cena: **
EUR 850,-
- Vyvolávací cena:
EUR 850,-
Piaget-Damenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 19.09.2016 - 17:21 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 13.09. - 19.09.2016 |