Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) Landschaft, Radierung in Farbe signiert K. Korab 78 Nr.67/120 ca. 25 x 19 cm.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
28.06.2017 - 16:05
- Dosažená cena: **
EUR 85,-
- Vyvolávací cena:
EUR 85,-
Karl Korab *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.06.2017 - 16:05 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 19.06. - 28.06.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 3.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,- -
Vyvolávací cena: