Jugendstil Kerzenhalter
Silber 800, 197,1 g österr. Amtspunze 1872-1922, Meisterzeichen "FR" Franz Rumwolf, Höhe ca. 11,2 cm. gering verbeult
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
28.06.2017 - 16:55
- Vyvolávací cena:
Jugendstil Kerzenhalter
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.06.2017 - 16:55 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 19.06. - 28.06.2017 |