Brillant Kulturperlen Ohrclips
Weißgold 585, Brillanten, zus. ca. 0,40 ct, je eine Kulturperle, tlw. durchbrochen gearbeitet, Stifte, 6,7 gøg6
10.07.2017 - 17:11
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 10.07.2017 - 17:11 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 04.07. - 10.07.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Heinrich Heuer *, 3 Bilder:
- Rudolf Emanuel Karsch* (Kamnitz 1902-1975 Hintersee bei Salzburg)
- **/* - Partie D.Reich u.a. mit Nr. 336 Wb ** mit Fotoattest Bechtold,