Brillantring 1,24 ct
Weißgold 585, Altschliffbrillant, RW 57, 12 gøg12
Expert: Timea Both
Timea Both
01/332 71 78
brigittenau@dorotheum.at
29.06.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 2.600,-
Brillantring 1,24 ct
Expert: Timea Both
Timea Both
01/332 71 78
brigittenau@dorotheum.at
Aukce: | Výtečný klenoty |
Datum: | 29.06.2017 - 15:00 |
Prohlídka: | 16.06. - 28.06.2017 |