Franz Xaver Weidinger *
(Ried im Innkreis 1890-1972 Bad Ischl) Ackerlandschaft, signiert unten links: F. X. Weidinger, Aquarell auf Papier, ca. 14 x 17 cm, Passepartout, verglast, gerahmt Ruf 400
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
22.06.2017 - 15:16
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Franz Xaver Weidinger *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 22.06.2017 - 15:16 |
Prohlídka: | 16.06. - 22.06.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 75,-