Brillantring ca. 0,20 ct
Gold/Weißgold 750, RW 54, 5,1 g leichte TragespurenøG5
02.07.2017 - 20:17
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Brillantring ca. 0,20 ct
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 02.07.2017 - 20:17 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 16.06. - 02.07.2017 |