Sternzeichenanhänger
Gelbgold 750, besetzt mit Brillanten, 7,8 g, Ital. Beschauzeichenøg8
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
22.06.2017 - 17:39
- Dosažená cena: **
EUR 340,-
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Sternzeichenanhänger
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 22.06.2017 - 17:39 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 14.06. - 22.06.2017 |