Brillant Vorsteckring
Gelbgold 585, besetzt mit einem Brillant ca. 0,07 ct, RW 55, 2,1 g, Österr. Amtspunzeøg2
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
22.06.2017 - 17:40
- Vyvolávací cena:
EUR 95,-
Brillant Vorsteckring
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 22.06.2017 - 17:40 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 14.06. - 22.06.2017 |