Ludwig Heinrich Jungnickel *
(Wunsiedel 1881-1965 Wien) "Adler", unten monogrammiert und datiert L. H. J 16. 5. (19)58, Kohlezeichnung auf Papier, ca. 40 x 30 cm, Wechselrahmen
Expert: Christian Wiesinger
21.06.2017 - 16:41
- Vyvolávací cena:
Ludwig Heinrich Jungnickel *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 21.06.2017 - 16:41 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 16.06. - 21.06.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 130,-