Saphir Ring
Gold 750, ein Saphir, ca. 0,85 ct, massive Ausführung, RW 53, 11,8 g, Stein lockerøg11
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
26.06.2017 - 16:19
- Vyvolávací cena:
Saphir Ring
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 26.06.2017 - 16:19 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 20.06. - 26.06.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Brillantring zus. ca. 0,33 ct
- Nachahmer des Robert Levrac Tournières
- Alfred Bareis *
- Doppelhenkelschüssel, Gmunden, Anf. 19. Jh.,